English
Greek
Turkish

  


Grecotel Imperial Thalasso Resort & Spa

5 yıldızlı bir otel katma değer sağlar


Grecotel Imperial Thalasso Resort & Spa

Hipokrat'ın doğum yeri… Kos Imperial'ı keşfedin - şık bir yaşam oyun alanı, Ege esintisinin hoş soğukluğunu anımsatan bir su sarayı. 100.000 metrekarelik bir arazide gözlerden uzak bu zamansız zarafet tesisi, egzotik tropikal ile çevrili geniş bir lagünün etrafında kıvrılıyor. plajın kenarına uzanan bahçeler. Lagünler, havuzlar, şelaleler ve küçük bir adanın etrafında dönen bir nehrin ortasında bir yaşam kutlaması yapılırken, hizmetler üstün rahatlık ve yumuşak renkler için tasarlanırken yumuşak, soğuk kumaşlar, sakin bir ada havası yaratır.

Otelinizin konforunun tadını çıkardıktan sonra Kardamena'nın tam karşısındaki Nisiros'a günübirlik bir gezi yapmanızı öneririz. Volkanik bir kraterin çevresini keşfedin, dar sokaklarda yürüyün ve yerel geleneksel yemeklerin tadını çıkarın. Ayrıca Ege'de günübirlik bir seyir yapmak isterseniz 3 adaya (Plati, Kalimnos, Pserimos) gezisini tercih edebilirsiniz. Berrak denizin, Ege'nin mavi sularını ve bir günde adaların tadını çıkarın.

Kos limanın'dan Grecotel Imperial Thalasso Resort & Spa'a düşük maliyetli ve kaliteli hizmetleri birleştiren bir transfer için firmamızı seçebilirsiniz. Aynı zamanda Kos adasını ve çevresindeki adaları keşfederek eşsiz gezilerimizi keşfetmenizi öneririz