Şoförlü otobüs ve minibüs araba ile Kos adasına transferler ve geziler

English
Greek
Turkish

  


KOS TRANSFERS
Kos Havalimanı ndan KGS herhangi bır yere
KOS ÖZEL TURLAR
En iyi değerler ve hizmetler
ÖZELTRANSFERLER
Gün boyunca veya gece yarısından sonra


Kos adasına hoş geldiniz

Tıbbın doğduğu yer olan Hipokrat adasında yerel rehberiniz olalım. Kos adasındaki transfer ve turlarınızı Kos Transfer ve Tours şirketimiz ile rezerve edin, tatilinizi turizm konusunda deneyimli kişilere bırakın. Kalymnos Pserimos, Nisiros'a gezi, Bodrum'a günübirlik günlük gezi, Kos ada turu, Zia'da gün batımı, Lido su kaydırakları, Kos'ta özel tur, grup turu. Organize gezilerimizden birini seçin ve gerisini bize bırakın.

Adamızdaki her anınız benzersiz olacak, bu yüzden size hemen, güvenli ve profesyonel bir şekilde sunmak için buradayız.


Transfer Hizmetleri

Kos adasında ulaşımınız için kendi seyahat acentanız var, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler, özel araçlı profesyonel şoförler, minibüsler ve turist otobüsleri sunuyoruz.
Özel ulaşım hizmetleri

• Kos adasının tamamında
• Kişisel - grup - kurumsal transferler
• Özel günler (VIP, düğün, etkinlikler vb.) için hareketler
Kos havalimanına/havalimanından transfer.

Ofisimiz, Kos Hipokrat Uluslararası Havalimanı'na profesyonel servis hizmeti vermektedir. Varışta veya ayrılışta ofisimizde size yardımcı olacak ve sizi bilgilendirecek bir kişi olacaktır. Havaalanından adanın tüm bölgelerine güvenilir transfer ve ulaşım sunarız.Ana limanı Kos şehrinde olup, burada Marina da bulunmaktadır. Ayrıca Kardamena limanı ve Mastichari limanı vardır. Sizi Kos'ta ihtiyacınız olan herhangi bir otel veya yerden limanlara doğrudan ve ekonomik olarak transfer edebiliriz.

Bireysel ulaşım / Grupulaşım

Hipokrat Tıbbının büyük hocasının tatil için adasına geldiniz, transferinizi ve turunuzu planlamak için bir araya gelin. İhtiyacınız olan her türlü hizmet için her zaman yanınızda olan güvenilir personelimiz ile işbirliği içinde zamandan, konfordan ve güvenlikten tasarruf edin.İş randevuları veya konferanslar, tam istediğiniz zaman size ulaştırmak için oradayız.

Kos'ta VIP transfer hizmetleri
Özel günleriniz için rezervasyonu mu yaptırıyorsunuz?Özel günler için ulaşım (VIP, düğün, organizasyon vb.) (VIP, sosyal etkinlik veya büyük etkinlik) Rehber transfer hizmetine mi ihtiyacınız var?En yüksek kaliteyi sunmak için buradayız. Kos'daki en iyi özel tur paketleri veya ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış birçok transfer için rezervasyon yapın.