Ulaşım Otel Costa Angela seaside resort Kos

English
Greek
Turkish

  


Costa Angela Seaside Resort

Kos'un tüm cazibe alanlarına kısa bir mesafe'de


Costa Angela Seaside Resort


Adanın en çekici bölgelerinden biri olan Lambi'de ideal bir konuma sahiptir.Ege'nin berrak mavi sularına, Pserimos adasına ve Türkiye kıyılarına muhteşem bir manzara sunan muhteşem bir plajın önündedir. Palmiye ve muz ağaçları ile birçok begonvil, ibiscus ve diğer yerel çiçeklerle dolu muhteşem bir bahçe ile çevrilidir. Ayrıca zeytin, nar, limon ve portakal ağaçları ile. Keyifli, rahat ama aile ortamında huzur ve rahatlama, gerçek sıcaklık, olağanüstü misafirperverlik arayan konuklar için mükemmel bir yerdir.

Otelinizin konforunun tadını çıkardıktan sonra Kardamena'nın tam karşısındaki Nisiros'a günübirlik bir gezi yapmanızı öneririz. Volkanik bir kraterin çevresini keşfedin, dar sokaklarda yürüyün ve yerel geleneksel yemeklerin tadını çıkarın. Ayrıca Ege'de günübirlik bir seyir yapmak isterseniz 3 adaya (Plati, Kalimnos, Pserimos) gezisini tercih edebilirsiniz. Berrak denizin, Ege'nin mavi sularını ve bir günde adaların tadını çıkarın.

Kos limanın'dan Costa Angela Seaside Resort'a düşük maliyetli ve kaliteli hizmetleri birleştiren bir transfer için firmamızı seçebilirsiniz. Aynı zamanda Kos adasını ve çevresindeki adaları keşfederek eşsiz gezilerimizi keşfetmenizi öneririz.