English
Greek
Turkish

  


Mitsis Ramira Beach

sahilde inşa edilmiştir


Mitsis Ramira Beach


Hizmetin özü olan, Kos'ta 2008 yılında tamamen yenilenmiş 5 yıldızlı benzersiz bir sahil tesisi olan Ramira Beach oteli, yeşil bahçelerin ortasında sahilde inşa edilmiş muhteşem bir oteldir. Bu geniş tesis, en seçici gezginlerin beklentilerini aşmak, tenha bir ortamda mükemmel hizmet sunmak ve Kos'ta unutulmaz tatiller vaat etmek için tasarlanmıştır.

Otelinizin konforunun tadını çıkardıktan sonra Kardamena'nın tam karşısındaki Nisiros'a günübirlik bir gezi yapmanızı öneririz. Volkanik bir kraterin çevresini keşfedin, dar sokaklarda yürüyün ve yerel geleneksel yemeklerin tadını çıkarın. Ayrıca Ege'de günübirlik bir seyir yapmak isterseniz 3 adaya (Plati, Kalimnos, Pserimos) gezisini tercih edebilirsiniz. Berrak denizin, Ege'nin mavi sularını ve bir günde adaların tadını çıkarın.

Kos limanın'dan Mitsis Ramira Beach'e düşük maliyetli ve kaliteli hizmetleri birleştiren bir transfer için firmamızı seçebilirsiniz. Aynı zamanda Kos adasını ve çevresindeki adaları keşfederek eşsiz gezilerimizi keşfetmenizi öneririz